Uraz Bosch Dizel Service Hakkında

Bugünkü Uraz’ın ilk adımları Necmettin Uraz tarafından Teknik Dizel adı altında atıldı. Markamızın ilk yetkili servisi Ankara Tandoğan’da açıldı. 1959 yılında kurduğumuz markamızla her türlü dizel aracın bakımı, onarımı ve tamiri için hizmet veriyoruz. Her çeşit aracın yakıt ve motor sistemlerinde uzmanlaşan kadromuz ile birlikte kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Dizel servis hizmetimizde birçok ilke imza atmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.

Yakıt sistemlerinde büyük markalardan olan; Bosch, Denso ve Delphi yetkili bayisi olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca Deutzh A.G. motorlarının yetkili servisi olarak da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu iki alanda yedek parça satışına ek olarak; arıza tespiti, tamirat ve bakım hizmetlerini de sunuyoruz. Komatsu, Cummins, Caterpillar gibi markaların yedek parça satışlarını yapan firmamızda, 63 yılı aşkın tecrübemizle memnuniyet garantili hizmet veriyoruz. Arıza tespiti adına son teknoloji cihazları kullanan firmamızda çözüm ortağınız oluyoruz.

Türkiye’deki ilk Bosch Diesel Center unvanını alan firmamızda, diğer markaların da yetkili servisliğini yapıyoruz. Delphi, Bosch ve Denso markalarının yetkili servisi olarak; yüksek kalitede orijinal parçalar sunuyor ve uygulamalarımızı yenilikçi teknolojiler kullanarak gerçekleştiriyoruz. Tüm arızaları birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemeler ile onarıyoruz. Dizel motor ve enjektör gibi parçaların onarımını da kısa sürede yapabiliyoruz.

Özel servisimiz içerisinde tamamı orijinal olan Bosch yakıt ve motor parçalarını sunuyoruz. Pompa, enjektör ve arıza tespiti gibi hizmetlere ek olarak diagnostik test işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde size en kaliteli çözümleri sunuyor ve hizmetimizin arkasında duruyoruz. Kalibrasyon ve test alanında son teknoloji teşhis yazılımları kullanıyor ve bu sayede her türlü dizel aracın sorunlarını tespit edebiliyoruz.

Yedek parça ihtiyaçlarınız için en doğru seçimi yaparken, uzmanlarımız ile size destek oluyoruz. Her daim kaliteli ve orijinal parçalar kullanarak yapılan işlemlere garanti verebiliyoruz.

Aracınız için uygun olan parça ve onarımlarda sizi bilgilendiriyor, yönlendiriyor ve periyodik bakımlarınızı hatırlatarak düzenli hizmet almanızı sağlıyoruz. Dizel enjektör tamiratı ve bakımları için yaptığımız çalışmalara güveniyor, bu konuda sizlere kesintisiz destek sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz ve istediğiniz tüm işlemler için kaliteyi, uygun fiyatlarla bir araya getiriyoruz.

Uraz ailesi olarak sizin memnuniyetinizi her daim ön planda tutarak ilerliyoruz. En iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün gelişen teknolojilerden faydalanıyor ve en iyisi için çaba sarf ediyoruz. Ekibimize, tecrübemize ve kaliteli ekipmanlarımıza güvenerek araçlarınız için en iyisini istiyor ve bu özveriyle çalışmalar yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X